Hizmetlerimiz

Düğün Organizasyonlarımız
Çılgınca bir koşuşturma gerektirir düğünler. Davetliler, nikâh masası,gelinlik yolu.. Her biri ayrı telaştır.
Düğün öncesinde yorucu ama bir o kadar da tatlı bir yoğunluk yaşar bu masalın kahramanları.O mutlu gün gelip çattığında ise kalplerinde müthiş bir heyecan oluşur.Siva Düğün Salonu olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza;Samimi bir ortamda hizmet vermek için zengin seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.

 

Nişan Organizasyonlarımız
Unutulmaz davetleri hazırlamak için,  yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla  bütünleştirip, her bir ikramı kendi içinde bir şölene dönüştürüyoruz.
Güzelliği, yaratıcılığı, renk kombinasyonlarının çeşitliliğini, Türk  mutfağının lezzetleri ile birleştirip misafirlerinizin beğenisine  sunuyoruz
Nişan, Evliliğe Giden Yolda Önemli Yapı Taşlarındandır,Nişan Programınızın Hayallerinizin Ötesinde Olması İçin Bizi Arayın, Siva Düğün Salon... Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Nişan Organizasyonlarında Buluşalım...

 

Sünnet Düğünlerimiz
Sünnet düğünü organizasyonları, hem erkekliğe ilk adımı atacak çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak bir etkinliktir. Bu önemli günde Siva Düğün Salonu olarak sizlere tecrübeli kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile çeşitli hizmetler sunuyoruz.
Sünnet Düğünü Organizasyonu için süsleme, ekip-ekipman temini, animasyon ve eğlence gösterileri gibi hizmetler ile hizmetinizdeyiz. Düğün Salonları arasında fiyat ve kalite farkını ortaya koyan Siva Düğün Salonu, bu alanda birçok organizasyon düzenleyen tecrübeli ve dinamik ekibi ile sizlerin hizmetinizde

 

Kına Gecelerimiz
Kına Gecesi Organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekanın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.
Kına Gecesi Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.

 

İş, Kokteyl Organizasyonları
Siva Düğün Salonunda bir kokteylden beklediğiniz hizmetten daha fazlasını gerek müziği, gerek tadımlıkları gerek süsleme ve dekoru ile alacağınızı garanti ediyor.
Mekan seçimi, şık karşılamaları titizlikle tasarlıyor kendi kokteylinizde sizleri gururla ağırlarken misafirlerinizin huzuruyla başarısı artıyor.

 

 

Mezuniyet Baloları
Lise ve üniversiteli öğrencilerin sene sonu ya da eğitim hayatı sonunda organize etmek istedikleri mezuniyet balosu organizasyonları için salonumuz deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdedir.
Öğrenci arkadaşların ekonomik imkanlarını da göz önünde bulundurarak son derece makul  fiyatlar ile kendilerini ağırlamaktayız. Otel, eğlence mekanları, restoran vb. mekanlara ödeyeceğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek Siva Düğün Salonumuzda mezuniyet balosu ve okul partisi organizasyonlarına sahip olabilirsiniz.